- » Władze Wydziału
- » Struktura Wydziału
- » Kolegium Dziekańskie
- » Komisje i zespoły
- » Pełnomocnicy Dziekana i Koordynatorzy Wydziałowi
- » Akredytacje
- » Regulaminy
- » Baza pracowników Wydziału Humanistycznego
- » Konsultacje pracowników w semestrze letnim 2023/2024
- » Dostępność - informacje o Uczelni
- » Konkursy
- » Zatrudnienie (umowa o pracę)
- » Zatrudnienie (umowa zlecenie)
A
A
A
Wydział » Konsultacje pracowników w semestrze letnim 2023/2024
Konsultacje pracowników w semestrze letnim 2023/2024
Proszę sprawdzać zakładkę "Ogłoszenia" - niektóre terminy konsultacji mogą być zmienione "na bieżąco" z przyczyn losowych
Oznaczenia budynków:
DE - al. Armii Krajowej 36a
ZB - ul. Zbierskiego 2/4
W - ul. Waszyngtona 4/8
Nazwisko i imię | Termin konsultacji / sala |
Bachniak Katarzyna | poniedziałek 13:00-13:30 czwartek 13:05-14:50 ZB-3.16 |
Będkowski Leszek |
poniedziałek 9:15-9:45 (Szkoła Podstawowa nr 41) wtorek 9:00-9:45 czwartek 8:45-9:45 DE-418 |
Bierwiaczonek Bogusław | środa 10:00-11:30, 11:45-13:45 czwartek 17:00-18:30 (tygodnie parzyste) ZB-3.02 |
Binczyk Olga | wtorek 11:30-13:00 czwartek 11:30-12:15 DE-11 |
Bizior Renata |
poniedziałek (tygodnie parzyste) 15:00-15:30 wtorek 10:00-10:30, 13:00-13:30, 16:45-17:45 DE-412 |
Chmielewska Katarzyna | poniedziałek 11:15-12:00 wtorek 8:15-9:45 DE-24 |
Cholewa-Purgał Anna | środa 10:00-11:30 piątek 9:00-9:45 DE-414 |
Cierniak Urszula | urlop naukowy |
Czajkowska Agnieszka | poniedziałek 13:00-13:30 wtorek 15:00-16:45 DE-409 |
Czajkowski Krzysztof |
poniedziałek 9:30-10:30, 11:15-11:30, 13:00-13:30 wtorek 13:00-13:30 DE-410 |
Czerniecka-Haberko Anna | wtorek 9:00-9:45, 13:00-13:30 środa 9:00-10:00 (on-line - po uprzednim kontakcie mailowym) DE-106 |
Durbas Małgorzata | czwartek 9:30-11:00 (tygodnie parzyste) czwartek 11:15-12:45 (tygodnie nieparzyste) piątek 9:00-10:00 DE-19 |
Dziwoki Julia | środa: 6.03.2024r. - 16:15-17:00 13.03.2024r. - 13:30-14:15 20.03.2024r. - 12:45-13:30 27.03.2024r. - 12:45-13:30 3.04.2024r. - 12:45-13:30 10.04.2024r. - 14:30-15:15 17.04.2024r. - 12:45-13:30 24.04.2024r. - 14:30-15:15 8.05.2024r. - 14:30-15:15 15.05.2024r. - 12:45-13:30 22.05.2024r. - 14:30-15:15 29.05.2024r. - 12:45-13:30 5.06.2024r. - 14:30-15:15 12.06.2024r. - 12:45-13:30 19.06.2024r. - 12:45-13:30 26.06.2024r. - 16:15-17:00 czwartek 13:45-15:15 DE-105 |
Gałecki Sebastian | poniedziałek 17:00-17:45 wtorek 13:30-15:00 DE-121 |
Gonchar Olena | poniedziałek 13:10-14:40 czwartek 13:15-14:00 ZB-4.08 |
Hurnik Elżbieta | wtorek 11:30-13:00 środa 13:00-13:45 DE-407 |
Janek Anna |
wtorek 9:30-11:00 czwartek 13:00-14:00 DE-409 |
Janus Katarzyna | poniedziałek 13:00-13:30, 16:45-17:30 wtorek 17:45-18:45 DE-410 |
Jaros Violetta | środa 9:00-10:00 czwartek 11:00-12:15 DE-11 lub DE-411 |
Johnson Susanna | poniedziałek 13:00-13:30 piątek 13:30-15:15 ZB-3.17 |
Kaczmarek Hanna | wtorek 8:00-9:30 środa 8:15-9:00 ZB-3.02 |
Karoń Justyna | środa 10:15-11.30, ZB-3.16 środa 13:00-13:30, DE-301 piątek 13:00-13:30, DE-311 |
Kedzierski Wlodimir | czwartek 13:00-13:30, DE-225 piątek 13:00-13:30 ZB-0.15 piątek 16:50-18:10, ZB-3.16 |
Kiełb-Starczewska Ewa | poniedziałek 10:00-11:30 piątek 15:30-16:15 ZB-4.16 |
Kisiel Michał | wtorek 9:00-10:30 piątek 9:00-9:45 DE-409 |
Klimas Agnieszka | poniedziałek 8:15-9:45 środa 8:00-9:30 (tygodnie nieparzyste - pierwszy i trzeci tydzień miesiąca) DE-411 |
Kocełuch Marta | wtorek 9:40-11:10 środa 12:30-13:15 ZB-4.16 |
Kopeć Zbigniew | środa 12:15-13:00 czwartek 16:45-18:15 DE-221 |
Kowalska Barbara | środa 13:00-13:30, 16:45-18:00 piątek 16:45-17:15 DE-11 |
Kurek Małgorzata | wtorek 16:45-17:30, DE-220 czwartek 15:00-16:30, ZB-3.07 Prośba o wcześniejszy kontakt mailowy. |
Leśniczek Agata | wtorek do 23.04.2024r. 12:30-13:30 od 7.05.2024r. 9:40-10:40 ale: 14.05.2024r., 11.06.2024r., 18.06.2024r., 25.06.2024r. 12:30-13:30 środa do 24.04.2024r. 11:00-12:15 od 8.05.2024r. 12:30-13:45 ZB-3.16 |
Ludwicki Konrad | wtorek 12:45-13:30 czwartek 11:15-12:45 DE-416 |
Ładoń Tomasz | czwartek 13:00-15:15 środa 14:45-15:15 DE-24 |
Ławnikowska-Koper Joanna | wtorek 9:45-11:15 czwartek 8:45-9:30 ZB-4.08/4.09 |
Łukarska Beata | czwartek 13:00-13:30, 15:00-16:15 piątek 13:00-13:30 DE-410 |
Majkiewicz Anna | urlop naukowy |
Majzner Robert | wtorek 14:00-15:00 środa 12:15-13:30 DE-107 |
Małczyński Bartosz | środa 15:00-16:45, DE-409 czwartek 9:15-9:45, DE-417 |
Mieczyńska Aleksandra | środa 15:00-16:30 DE-414 |
Mika-Załóg Ewelina | wtorek 12:00-13.00 czwartek 8:00-9:30 DE-416 |
Milik Katarzyna | poniedziałek 11:15-12:00 wtorek 13:30-15:00 DE-106 |
Miszczyński Ryszard | środa 10:00-11:30 czwartek 10:00-11:30 DE-313 |
Morawiec Norbert | środa 14:30-15:15 czwartek 11:15-12:45 DE-19 |
Niemiec-Knaś Małgorzata | poniedziałek 8:00-9:30 (8.04.2024r. - 13:00-15:15 17.06.2024r. - 13:00-15:15) czwartek 13:00-13:45 ZB-3.18 |
Nowakowska-Kempna Iwona | środa 8:00-9:45 czwartek 17:00-18:30 ZB-4.08 |
Odrzywolska Anna | wtorek 11:15-13:15 środa 10:00-10:15 DE-19 |
Olech Adam | wtorek 15:00-15:45 środa 11:00-12:30 DE-303 |
Oziębłowski Mariusz |
wtorek 12:00-13:30 czwartek 12:45-13:30 DE-308 |
Pawlaczyk Krystian | środa 18:30-19:15 czwartek 9:30-11:00 DE-308 |
Pawlikowska-Asendrych Elżbieta | wtorek 15:00-15:45 czwartek 10:00-11:30 ZB-4.10 |
Perek Marek | Studia stacjonarne: środa 12:00-13:30 Studia niestacjonarne: niedziela (10.03.2024r., 24.03.2024r., 14.04.2024r., 12.05.2024r., 9.06.2024r., 30.06.2024r.) - 10:00-11:30 DE-313 |
Płóciennik Michał | wtorek 16:15-17:00 środa 10:15-11:45 DE-121 |
Pobratyn Agnieszka | poniedziałek 10:45-11:30, 13:00-13:30 wtorek 13:00-13:30 czwartek 13:00-13:30 DE-418 |
Podsiedlik-Bogusz Nina | wtorek 13:00-13:30 środa 11:45-13:30 DE-116 |
Popowski Henryk | środa 16:45-17:15 czwartek 11:00-12:45 DE-121 |
Pyziak Agnieszka | poniedziałek 15:00-15:30 piątek 15:00-16:45 ZB-3.16 |
Raganiewicz Magdalena |
poniedziałek 11:15-12:15 środa 11:00-12:15 ZB-3.18 |
Regiewicz Adam | środa 11:00-13:15 DE-406 |
Reszka Agnieszka | poniedziałek 11:15-12:45, DE-223 środa 10:45-11:30 (do 30.04.2024r.), DE-225 środa 8:00-9:30 (15.05.2024r., 29.05.2024r.), DE-225 środa 8:00-10:15 (19.06.2024r.), DE-225 |
Rokoszewska Katarzyna | czwartek 8:00-8:45 piątek 13:00-14:30 ZB-3.18 |
Rusek Beata | wtorek 10:00-11:30 czwartek 13:00-13:45 ZB-4.10 |
Rygał Ewelina |
poniedziałek 13:00-13:30 wtorek 8:30-9:30 DE-24 |
Sajdek Wiesława | wtorek 18:30-19:15 środa 10:00-11:30 DE-308 |
Sinkevych Yevhen | 4.03.2024r. - 8:00-9:30 11.03.2024r. - 9:45-11:15 18.03.2024r. - 15:10-16:40 15.04.2024r. - 17:00-18:30 15.05.2024r. - 15:10-16:40 27.05.2024r. - 9:45-11:15 10.06.2024r. - 9:45-11:15 17.06.2024r. - 9:45-11:15 24.06.2024r. - 9:45-11:15 DE-116 |
Sitek Grzegorz | wtorek 9:45-11:15 środa 9:00-9:45 DE-302 |
Skowron Anna | poniedziałek 17:00-18:30 piątek 17:30-18:15 ZB-3.17 |
Skwara Andrzej | piątek 13:00-14:45, DE-306 poniedziałek 13:00-13:30, DE-221 |
Słabońska Olga | wtorek 8:00-9:30 czwartek 8:00-8:45 ZB-3.03 |
Spyra Janusz | środa 12:15-13:30 piątek 8:00-9:00 DE-111 |
Srogosz Tadeusz | wtorek 15:00-16:30 środa 8:30-9:15 DE-19 |
Stachurska-Ćwiek Sylwia | wtorek 10:45-11:30 środa 10:00-11:30 ZB-3.09 |
Stroynowski Andrzej | środa 11:30-13:00 DE-19 |
Studnicka-Mariańczyk Karolina | poniedziałek 15:00-16:00 czwartek 15:00-16:15 DE-111 |
Suska Dorota | wtorek (tygodnie parzyste) 13:00-15:15 wtorek (tygodnie nieparzyste) 8:45-9:45, 13:00-13:30 środa (tygodnie parzyste) 10:30-12:00 DE-412 |
Szargot Barbara | wtorek 11:30-13:00 środa (tygodnie nieparzyste) 10:30-12:00 DE-414 |
Sznurkowski Przemysław | poniedziałek 11:15-11:45 wtorek 13:00-15:00 DE-9 |
Trąbski Maciej | poniedziałek 15:55-17:00 czwartek 13:00-14:10 DE-111 |
Urbanowicz Beata | --- |
Warońska-Gęsiarz Joanna | wtorek 13:00-13:30, 15:00-16:45 DE-416 |
Woźniczka Maciej | wtorek 9:30-11:00 środa 8:00-9:30 DE-304 |
Wójcik Urszula | wtorek (tygodnie nieparzyste) 11:15-13:30 wtorek (tygodnie parzyste) 13:00-13:30; 15:00-16:00 środa (tygodnie nieparzyste) 11:15-13:15 DE-411 |
Wójcik Wiesław | poniedziałek 11:15-12:15 wtorek 16:45-18:00 (tygodnie parzyste) wtorek 18:30-19:45 (tygodnie nieparzyste) DE-302 |
Wróbel Elżbieta | poniedziałek 13:00-13:30 wtorek 15:00-16:45 DE-416 |
Zaborski Piotr | środa 15:00-16:30 DE-414 |
Zasada Oskar | czwartek 16:45-18:15, DE-412 sobota 18:30-19:15, ZB-0.15 |
Zawadzki Robert | środa 17:15-18:00 czwartek 8:15-9:45 DE-410 |
Złotkowski Dariusz | poniedziałek 13:00-14:15 wtorek 8:00-9:15 DE-111 |
Żabiński Grzegorz | wtorek 12:00-13:30 środa 13:00-15:00 DE-24 |
Żywiołek Artur | wtorek 9:00-9:45, 15:00-15:45 środa 12:15-13:00 DE-409 |
Pracownicy na umowę zlecenie: | |
Dziewońska-Chudy Ewelina | wtorek (tygodnie nieparzyste) 16:15-17:00 DE-418 |
Jabłonka Edyta |
4.03.2024r. 9:45-10:30, 16:45-17:30 15.04.2024r. 9:45-10:30, 16:45-17:30 6.05.2024r. 9:45-10:30, 16:45-17:30 3.06.2024r. 9:45-10:30, 16:45-17:30 17.06.2024r. 9:45-10:30, 16:45-17:30 DE-116 W dniach zajęć zdalnych - MS Teams środa 16:45-17:30 |
Kabzińska-Masionek Katarzyna | marzec-kwiecień: wtorek 9:00-9:45, maj-czerwiec: wtorek 9:45-11:15 (co dwa tygodnie, od 7 maja) DE-308 |
Maciaszek Paweł |
środa 14:15-15:00 sobota 10:15-11:00 W-330 |
Piasecka-Florczyk Paulina |
wtorek 16:45-17:30 DE-217 |
Piętak Arkadiusz | wtorek 9:45-11:15 DE-221 |
Siwek Karolina | wtorek 8:45-9:30 ZB-3.17 |
Stuła Bartosz |
poniedziałek 10:30-11:15 DE-116 |
Szyndler Anna | wtorek 12:45-13:30 ZB-4.09 |